Postavte si svůj vlastní bezpečnostní systém a mějte svou domácnost pod kontrolou odkudkoliv

Alarmy, kamery, senzory a čidla, to jsou produkty zabezpečení domácnosti od Somfy a jsou vhodné do domu i bytu. Přizpůsobte je vašim potřebám a životnímu stylu. Můžete začít otřesovým čidlem na jednom okně a postupně si zabezpečit celou domácnost. Tyto výrobky jsou navrženy tak, abyste nemuseli sekat do zdi nebo jiným způsobem ničit svůj interiér. Například Somfy One nebo interiérovou kameru můžete postavit, kam uznáte za vhodné, a pokud svůj názor kdykoliv změníte, tak kameru prostě přemístíte. Somfy má řešení pro interiér i exteriér. Zjistěte více o naší Somfy Venkovní kameře.

V naší centrále ve francouzském městečku Cluses máme výzkumné a testovací laboratoře, kde pracuje několik stovek inženýrů. Zde pro vás navrhujeme a testujeme všechny naše výrobky. Naše produkty jsou navrženy tak, aby je každý dokázal jednoduše nastavit a ovládat. V neposlední řadě je důležité zmínit, že naše výrobky mají zabezpečení nejvyšší úrovně. Všechny naše bezpečností systémy mají k dispozici ke stažení aplikace, prostřednictvím kterých je dokážete ovládat a kontrolovat odkudkoliv na dálku.

Díky francouzské eleganci jsou naše kamery nejen spolehlivým zabezpečovacím zařízením, ale i designovým prvkem do domácnosti. Elegantní bílé nebo černé provedení se bude vyjímat v každé domácnosti. S našimi produkty se budete chtít pochlubit sousedům!

Chcete se zeptat na cenu a získat další informace o produktu?